Долучитись

Є так багато способів протягнути руку допомоги! Ваша підтримка та внесок дозволяють нашому фонду "Перемога у Єдності" досягти проектних цілей.

Волонтер

Водій

Пожертва

Спонсорство

 • Волонтер

  Ми не лише збираємо кошти, але й хочемо, щоб люди відчували свою користь у проектній команді. Ми наполегливо працюємо над підготовкою та проведенням кожного збору коштів. Якщо ви людина, яка любить бути безпосередньо залученою, то добровільна співпраця з нами – відмінний вибір! Будемо раді бачити вас на борту!

  Надіслати запит
 • Водій

  Під час активних бойових дій дуже складно знайти відважну людину та ще й власним мікроавтобусом, яка була б спроможна за рахунок власної потужної мотивації виконувати рейси з доставки гуманітарної допомоги, мабуть, для одних з найнезахищеніших співгромадян у горячишіх точках України. Будемо раді бачити таких сміливців у нашій команді. 

  Надіслати запит
 • Пожертва

  Якщо Ви небайдужа фізична особа, яка розділяє наші принципи та готова внести пожертву задля реалізції права людини на якісну медичну допомогу в умоваха війни, то навіть невеличкий внесок дозволить пришвидчити отримання допомоги тим, кому вона вкрай необхідна. 

  Внести пожертву
 • Спонсорство

  Наші спонсори роблять наші проекти такими, якими вони є. Без них ми не можемо робити те, що робимо! Якщо ви хочете стати спонсором одного з наших благодійних проектів, то заповніть форму зворотнього звʼязку. Ми повідомимо вас про всі деталі.

  Стати спонсором
Made with